Eltronika

PL | EN | CZ

Image

Elektronika bez tajemnic

Jako firma Eltronika sp. z o.o. od 1995 roku sprzedajemy wybrane grupy podzespołów elektromechanicznych. Osiągnęliśmy na przestrzeni lat wysoki poziom specjalizacji w dystrybucji. Zdobyte doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku spotkały się z uznaniem światowych producentów, takich jak, m.in.: Samtec, Apem, Telit, Gaia, NVS, Sena, którzy powierzyli nam autoryzowaną dystrybucję i sprzedaż swoich produktów w Polsce, Czechach i na Słowacji.  Oferujemy optymalne rozwiązania i produkty indywidualnie dopasowane do potrzeb danej aplikacji. Do prac projektowych lub testów dostarczamy w krótkim czasie darmowe próbki produktów i bezpłatne katalogi. Służymy także bogatą wiedzą techniczną, wspierając klientów na każdym etapie współpracy.

Slide 1
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem następujących marek:
Image

do Twojej dyspozycji
25 lat technicznego doświadczenia

Dostarczymy produkty
Szukasz gotowych produktów z zakresu elektroniki? Sprawdź nasz obszerny katalog produktów renomowanych marek. Doradzimy, jakie produkty wybrać i sprawnie je dostarczymy.

Dostarczymy próbki
Wyślij nam zapytanie ofertowe dotyczące projektu, a dostarczymy Ci szybko darmowe próbki, byś mógł przetestować produkty, zanim zdecydujesz się na zakup. Wiesz, co kupujesz!

Zmodyfikujemy produkty
Nie znalazłeś w katalogu produktu spełniającego Twoje wymagania i nadającego się do aplikacji w Twoim projekcie? Daj nam znać, a zmodyfikujemy je, by odpowiadały na Twoje potrzeby.

Służymy wiedzą i wsparciem
Potrzebujesz pomocy? Służymy naszą bogatą, popartą latami doświadczenia wiedzą techniczną oraz wsparciem na każdym etapie projektu – aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Otrzymaliśmy wyróżnienia tytułem krajowego dystrybutora o najlepszych wynikach sprzedaży od firmy Samtec w latach 2014–2016, 2018-2019. Dzięki umiejętnie prowadzonej konsolidacji zamówień klientów detalicznych i hurtowych, wypracowaliśmy specjalny system logistyki pozwalający na pozyskanie dodatkowych upustów hurtowych od firmy Samtec. Korzystają z nich nasi klienci – płacą ceny zdecydowanie niższe od oferowanych bezpośrednio przez producenta.

Również firma APEM przyznała nam nagrody za doskonałą dystrybucję – w latach 2013 oraz 2016, 2018, w uznaniu za wybitny wzrost sprzedaży i zaangażowanie w nowe możliwości i perspektywy.
Jesteśmy także dumni z tego, że od wielu lat z powodzeniem prowadzimy prace badawczo-rozwojowe dotyczące rozwoju nowych technologii w obszarze bezprzewodowej transmisji danych M2M, jak również synchronizacji czasu i częstotliwości.

Nasza bardzo szeroka oferta oraz wysoka jakość oferowanych podzespołów z pewnością wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli jednak w załączonym katalogu nie znalazłeś potrzebnych produktów, skontaktuj się niezwłocznie z naszym działem handlowym. Nasi inżynierowie aplikacyjni przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę.

Dystrybucja:

Eltronika jest autoryzowanym dystrybutorem firm:

 • APEM – przełączniki, diody LED w oprawkach, manipulatory joystiki, pulpity sterownicze, klawiatury, podzespoły wandaloodporne. www.apem.com
 • SAMTEC – wysokiej jakości złącza dla elektroniki i telekomunikacji, złącza o dużej prędkości i gęstości, płytka-płytka, RF, koncentryczne, zasilające, wodoszczelne IP68. Nasze atuty to błyskawiczna dostawa darmowych próbek w ciągu 24 h, szybka realizacja zamówień (do 72 h) i dostawa na koszt firmy Eltronika. www.samtec.com
 • APEX PLT – wysokiej jakości złącza okrągłe wielostykowe, sygnałowe i przemysłowe zasilające, złącza klamrowe, wodoszczelne IP67. Konkurencyjne ceny, szybka dostawa. www.plt.com.tw
 • Gaia Converter – najwyższej jakości przetwornice DC/DC, filtry i moduły podtrzymujące, do ekstremalnych aplikacji: aeronautyka, lotnictwo, wojsko, transport, przemysł. www.gaia-converter.com
 • Telit – niezawodne moduły GSM (2G, 3G, 4G, 5G), moduły nawigacji GNSS, moduły RF, WiFi , Bluetooth www.telit.com
 • NVS Technologies – moduły nawigacji GNSS, Galileo, Beidou, przeznaczone do wymagających aplikacji. www.nvs-gnss.com
 • SENA – moduły Bluetooth, ZigBee; adaptery USB, RS232/485; stacje dostępu; serwery portów. www.senanetworks.com
 • Adeunis - modemy i terminale radiowe: RF, AMR WMBus, Vokker o, Sigfox, LoRa WAN. www.adeunis.com
 • Antenova – miniaturowe anteny: GSM, 4G LTE, GNSS, 2.4 GHz, 5 GHz, WiFi, NB-IoT, Bluetooth www.antenova.com
 • EAD Ltd. – profesjonalne anteny GSM, 4G LTE, GNSS, ISM, RFID, VHF, UHF, 2.4 GHz, 5.8 GHz. www.ead-ltd.com
 • Teleorigin – profesjonalne rozwiązania telemetryczne, routery, terminale m2m https://teleorigin.com
 • Clepsydratime – serwery czasu Elproma http://www.clepsydratime.com/

ico oferta9

Podzespoły elektroniczne

ico trailer1 Telekomunikacja Wojsko Medycyna Automatyka przemysłowa Transport Security Maszyny rolnicze Maszyny budowlane
Image

ico oferta9

M2M Wireless

Telekomunikacja Telemedycyna IoT Vendinga Security Śledzenie pojazdów Systemy innowacyjne Rozwiązania indywidualne
Image

ico oferta9

Synchronizacja czasu